Misszió

Gyülekezetünkben mélyen gyökeredzik az a meggyőződés, miszerint Jézus azért jött, hogy megkeresse és megmentse az elveszetteket. Mi magunk is tudjuk és emlékszünk milyen Isten nélkül, sokszor reménytelenül, hiábavalóan élni, ezért hálásak vagyunk, hogy Isten egy ponton megszólított és nem hagyott a bűn fogságában. Jézus mielőtt végleg elhagyta ezt a földi életet, meghagyta tanítványainak, hogy menjenek el és tegyenek tanítvánnyá minden népet, megkeresztelve és tanítva őket mindarra, amit ő tanított nekik – ez azóta sem változott. Jelenleg Budapesten és a környező országokban vannak egyházaink, de belföldön tervezünk eljutni más településekre is.

Életünk része, hogy akár egyénileg, akár együtt megosszuk a hitünket másokkal, majd tanulmányozzuk a Bibliát és segítsünk megkeresztelkedni azoknak, akik felnőtt fejjel, tudatosan eldöntik, hogy ezt az életet szeretnék élni, amit Isten mindenkinek felajánl.

Gyülekezetünk sokszor szervez evangelikus programokat, amin szívesen látunk téged is!