Kik vagyunk

Üdvözlünk Krisztus Magyarországi Gyülekezete honlapján! Gyülekezetünket 1993-ban 5 fős missziós csapat ültette azzal a céllal, hogy embereket a Biblián keresztül Istenhez vezessen és a gyülekezet segítségével olyan gyakorlati kereszténységet valósítson meg, ami minden egyes embernek segít személyesen megélni a hitét a mindennapokban. Közben több mint 25 év telt el, de célkitűzésünk azóta sem változott.

Mi a helyzet most? Bárhol is tarts az életedben vagy lelki utazásodban, szívesen látunk és bízunk benne, hogy gyülekezetünket szeretettelinek, tanításunk pedig inspirálónak és az életedre is alkalmazhatónak találod. Reméljük, hogy akár egy vasárnapi istentiszteleten, akár egy kiscsoportos találkozón vagy egyéb különleges alkalomkor lehetőségünk lesz találkozni és megismerkedni veled.

Addig ha bármilyen kérdésed lenne vagy személyesen tudunk segíteni neked, kérlek keress meg minket!